Informace o cookies na této stránce
Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací pro vylepšení uživatelského zážitku a vhodného cílení reklamy. Více je zde.
OMEZIT
POVOLIT
menu
zavřít

AUTOŘI

ALINA MATĚJOVÁ
Alina Matějová a. k. a. Alina Random je grafická designérka, tanečnice a freak do umění a nových médií. Její portfolio najdeš tady.
BÁRA RŮŽIČKOVÁ
Bára grafická designérka a ilustrátorka, má za sebou brněnskou Favu a nedávno spolu s Terezií Štindlovou založila design studio Day Shift Office.
Její portfolio najdete tady.
BARBORA TÖGEL

Blame the cat 666

 

HYPOCHONDRA
Dělnice kultury, otrokyně sociálních sítí, milovnice psů, jógy a piva, kreslířka z radosti, zachránkyně šneků a holubů, nadšená hledačka nemocí na googlu.
JIŘÍ MAYER
Umělec mladé generace pracující převážně s médiem malby. Ve své tvorbě si hraje s infantilností, naivitou a vtipem, které konfrontuje se zaběhlými postupy. Jeho práce jsou zastoupeny v soukromých sbírkách v ČR i zahraničí.
KREMLA
Hasič hořících deadlinů v sítotiskové dílně HW Prints a zakladatel projektu Síto.
LUKÁŠ KROL
Brněnský umělec s nezaměnitelným rukopisem, který tvoří vizuály pro kapely a oděvní značky po celém světě. Kombinuje grafický design a ilustraci, ukázky jeho práce najdeš tady a tady.
MICHAL ONDRÁČEK
Designér a zakladatel studia Vanta Lab. Podívej se na jeho portfolio.
NAFURT

Tetovačky. Malovačky. Skejtovačky. Parádičky.

Nafurt, strécu!

SLAKING LIZARD
Slaking Lizard ve své práci nejčastěji používá akryl v kombinaci s pastelkou a jeho tvorbu můžete potkat v knihách, na zdech, tričkách i longboardech. Sám říká, že jeho tvorba jde mrksnout na cokoliv. Vydal knihu 69 vagín a na svém Instagramu prokračuje v této sérii.
SVEN

Sven je student průmyslového designu a jeden ze zakladatelů začínající značky Prasopes, který se ve volných chvílích věnuje kreslení grafik. Jestli tě zajímá jeho práce, tak všechno najdeš na jeho instagramu.

TIMO
TOMÁŠ HLIVA

Tomáš, fotograf, šefredaktor časopisu Foto, otec a zakladatel kultovního místa brněnských milovníků hladce oholených nohou - Asphalt Cycling Labu.

YVANS SVÁROVSKÝ
Spoluzakladatel značky Cult of the Road, illustrator a grafik, kavárenskej povaleč, neurotickej workoholik, profesionální chillaxer a ochutnávač slanýho vzduchu.